KONST / Litografier / Litografi 15074431
nr 1507 4431
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 194/225, bladets mått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:42:10
1/12 22:48:27